21. prosince 2021
Kategorie: PR tipy

Tipy na nejlepší vánoční dárky pro muže

Vánoce se blíží! Hledáte právě teď inspiraci na to, co nadělit svému otci nebo příteli? Případně potřebujete nějaký tip na dárek pro sebe? Pak se podívejte na originální tipy na vánoční dárky pro pravé muže!

Hobby z naší doby

Hobby dárky jsou rozhodně skvělý nápad! Máte kolem sebe tvůrčí osobnosti, které mají originální (a nebo i méně originální, zato své) koníčky? Pak neváhejte a vydejte se hledat vhodný dárek pro ně přesně tímto směrem! Sbírání gramofonových desek, poštovních známek nebo třeba brouků jsou skvělé příležitosti k vymyšlení toho nejlepšího dárku pod stromeček! A budete koukat, jak velikou radost udělá kutilovi pod stromečkem nová úhlová bruska!

Sportem ku zdraví

Dárek sportovní povahy? A proč ne! Pokud je sport zároveň koníčkem, máte výběr o to jednodušší. Pokud ale pořizujete sportovní dárek tak říkajíc „od oka“, dávejte dobrý pozor, abyste nešpápli vedle. Pokud budoucí obdarovaný o sportu alespoň mluví, možná bude váš dárek prvním krokem, který ho pošťouchne. Pokud ale máte pocit, že by dotyčný měl se sportem začít, ale on to tak nevnímá, zvolte raději něco jiného.

V této kategorii ale nemusíte vybírat jen mezi pohybovými aktivitami. Co takhle permanentka na zápasy oblíbeného sportovního klubu nebo lístky na MMA? Zajímavý dárek také může být roční předplatné prémiových sportovních kanálů.

Ty pravé chlapské aktivity

Velmi zajímavým a také populárním dárkem jsou v poslední době různé zážitky. Stát se můžete třeba pilotem Formule 1, řídit Ferrari nebo zkusit pilotovat vrtulník. Fantazii se prakticky meze nekladou. A pokud do dárku nechcete investovat vyšší tisíce korun, pak zkuste najít něco umírněnějšího.

Určitě nezklamete návštěvou střelnice nebo třeba únikovou hrou. Nestojí tisíce a originální dárek je hned na světě! Hrdým majitelům vousů pak jistě uděláte radost poukazem do barber shopu nebo dárkovým balíčkem s produkty na péči o vousy.

A jaké by to byly Vánoce bez něčeho pořádného k jídlu a pití? Zkombinujte kvalitní pochutiny jako třeba sušenou šunku, yerky, kvalitní sýry, olivy a sušená rajčata. A pokud k nim přibalíte lahev skvělého alkoholu, strefili jste ten nejvděčnější dárek, který skvěle chutná!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: