08. července 2022
Kategorie: Požitkář

Šperky jsou jen pro ženy: pravda, nebo mýtus?

Celá řada žen si ani neumí představit, že by svůj outfit nedoladila nějakým zajímavým šperkem. My muži si na ně většinou příliš nepotrpíme, ale není to velká škoda? Pojďme už jednou pro vždy vyvrátit mýtus, že šperky jsou pouze pro ženy. Pánské šperky se totiž čím dál rychleji dostávají na výsluní, a s tím i do hledáčku mužů, kteří chtějí vyniknout.

Zatímco pro ženy bývají šperky třešničkou na dortu, muži nejčastěji nosí šperky jako vyjádření své jedinečné osobnosti. Žijeme přece v době, kdy výjimečnost se cení, tak se i vy odhodlejte předvést a poznejte ten pocit, který získáte, když své tělo ozdobíte drahými kovy a broušenými kameny.

MUŽŮM ŠPERKY POMÁHAJÍ VYNIKNOUT

Pánské šperky nejsou samozřejmě žádnou novinkou. Všimli jste si někdy, kolika celebritám se na zápěstí vyjímají náramky? Kolik z nich si na mužnou hruď věší náhrdelníky a přívěsky? Nebo komu se v uších blyští diamanty? Jako zářné příklady uveďme tato jména: Johnny Depp, Brad Pitt, Steven Tyler, Harry Styles, Lenny Kravitz, Timotheé Chalamet, Jay-Z, či Jason Momoa. Šperky dokážou, aniž byste pronesli jediné slovo, vyzdvihnout vaši jedinečnost, sex-appeal i společenské postavení.

ŠPERK JAKO OSOBNÍ AMULET

Už po celá tisíciletí muži nosí šperky nejen jako ozdobu, ale i pro jejich symboliku, která je zřejmá především v nejrůznějších amuletech z různých kultur světa. Ať už jde o náramek, řetízek, přívěsek, náušnice, prsten nebo třeba manžetové knoflíčky, měl by vás šperk něčím oslovit. Pokud vsadíte na kvalitní pánské šperky ze zlata či stříbra, budou vás provázet již navždy, připomínat vám vaše silné stránky i jedinečné momenty ve vašem životě.

CO VÁM NOŠENÍ ŠPERKŮ PŘINESE?

Šperky jsou věčné. A zrovna tak jako vám přijdou některé šperky na ženě neuvěřitelně sexy, tak i ženám bude muž ozdobený šperky připadat mnohem přitažlivější. Už to samo o sobě je pádným důvodem, proč si šperk pořídit, ale tady jsou i další výhody nošení šperků:

  • Bez jediného slova vyjádří váš vkus a styl
  • Zaznamenávají vzpomínky
  • Dělají vás zajímavějšími
  • Ukazují vaše místo ve společnosti a luxus
  • Šperky z drahých kovů jsou skvělou investicí.
  • Skvělé jako navození konverzace
  • Ženy si jich (a vás!) rozhodně všimnou

Šperky byly, jsou a vždy i budou jak pro ženy, tak pro muže. Pokud už doma nějaké kousky máte, neváhejte svoji sbírku rozšířit. Pokud ještě ne – tak na co čekáte? Nezůstávejte pozadu a pořiďte si šperk, který bude přesně podle vašeho gusta.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: