06. října 2023
Kategorie: Zvědavec

Místa v Čechách, kde budete mít husí kůži

Toužíte po zvláštním pocitu, kdy vám běhá mráz po zádech? V Čechách existuje mnoho míst, která mají velmi tajemnou atmosféru. Někteří cestují na tato místa jen pro ten pocit. Jiní chtějí odhalit tajemství těchto jedinečných míst. Představíme vám několik míst, na kterých se vám bude tajit dech a běhat husí kůže po celém těle.

Býčí skála

Jeskyně Býčí skála se nachází na Moravě. Severně od Brna najdete jeskyni, ve které zemřelo velké množství lidí. Jeskyně je za mřížemi, ale na den otevřených dveří ji můžete navštívit. Archeologové zde našli pohřbených 40 lidí a podle ohledání všichni zemřeli násilnou smrtí. V lebkách byly hluboké rány a není jasné, proč tito lidé zemřeli krutou smrtí. Na tomto místě je velmi tísnivá atmosféra, protože je tu hodně negativní energie.

Branišovský les

Blízko Českých Budějovic najdete velmi nebezpečný les. Všichni, kdo tu zažili něco nadpřirozeného, slyšeli melodie, hlasy nebo kroky. A viděli černé mužské postavy. V lese stál také strom, na kterém se hodně lidí oběsilo. Místní nakonec větev odřízli, ale u stromu máte stále pocit, že byste se měli zabít. Jako kdyby vám nějaký hlas napovídal, že máte ukončit svůj život.

Panenský Týnec

Nádherné místo na výlety i svatby je Panenský Týnec. Toto místo je plné pozitivní energie. Podle odborníků se jedná o nejsilnější místo v Čechách. Na mnoho lidí má toto místo uzdravující účinky. Lidé, kteří trpí depresemi nebo mají sklony k sebevraždě, by sem měli zajet alespoň jednou a vyzkoušet pozitivní vliv tohoto místa na vaši náladu a zdraví.

Hrad Houska

Tento hrad je považován za nejděsivější místo v Čechách. Říká se mu brána do pekel. Ta se údajně nachází pod hradní kaplí. Podle místních legend se brána jednoho dne otevřela a démoni se dostali na zemi. Po třech letech se otvor podařilo zasypat a pro jistotu se nad ním postavila kaple. Dnes stále můžete cítit jemné chvění a nervozitu, hlavně při procházení určitými částmi hradu.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: