23. února 2024
Kategorie: PR tipy

Emirates se stává oficiálním partnerem Wimbledonu a dovršuje tak sponzorství všech grandslamových turnajů

Letecká společnost Emirates s hrdostí oznamuje, že se stala oficiálním partnerem prestižního tenisového turnaje Wimbledon, čímž dovršuje svůj sponzorský hattrick všech grandslamových turnajů. Partnerství s Wimbledonem, konajícím se od 1. do 14. července 2024, dále posiluje závazek Emirates k tenisu a podtrhuje její pozici předního světového sponzora sportu.

Sir Tim Clark, prezident Emirates Airline, vyjádřil nadšení z partnerství: „Jsme nadšeni, že můžeme spojit síly s Wimbledonem, jedním z nejprestižnějších a nejstarších sportovních turnajů na světě. Toto partnerství je pro Emirates dalším významným krokem v našem dlouhodobém závazku k tenisu. Společně s Wimbledonem sdílíme vášeň pro tento sport a těšíme se, že fanouškům z celého světa přineseme špičkové tenisové aktivity a oslavíme to nejlepší z tenisu.

Deborah Jevans CBE, předsedkyně All England Clubu, dodala: „Vítáme Emirates s otevřenou náručí v rodině oficiálních partnerů Wimbledonu. Spolupráce s tak prestižní a globálně uznávanou značkou je pro nás velkým potěšením. Emirates se aktivně angažuje v tenise a sdílí naše hodnoty, jako je snaha o dokonalost a inovace. Věříme, že toto partnerství bude pro obě strany velmi prospěšné.

Emirates získá v rámci partnerství řadu výhod:

  • Branding na centrálním kurtu a kurtu č. 1
  • Aktivační program pro fanoušky na místě
  • Marketingová, digitální a sociální média
  • Pořadatelské vstupenky
  • Příležitost připojit se k WimbleWorldu na platformě Roblox

Podpora iniciativy Síla pro dobro

Emirates a Wimbledon se spojí i v oblasti společenské odpovědnosti. Vznikne fond Force for Good v hodnotě několika milionů liber, který bude podporovat iniciativy s pozitivním dopadem na společnost a místní komunity. Další podrobnosti o fondu budou oznámeny v průběhu roku 2024.

Hrdý sponzor světového tenisu

Emirates se stává oficiálním partnerem Wimbledonu v roce, kdy oslavuje 40 let sponzorování tenisu. Letecká společnost je již od roku 2013 oficiální leteckou společností ATP Tour a od roku 2016 Premier partnerem. Kromě Wimbledonu podporuje Emirates i další grandslamové turnaje – US Open, Roland-Garros a Australian Open. Celkem sponzoruje 60 turnajů ATP a WTA po celém světě.

Sponzorské portfolio Emirates zahrnuje i další sporty, jako jsou golf, dostihy a plachtění. Ve Velké Británii je Emirates hrdým sponzorem Arsenalu, Emirates FA Cupu a Lancashire Cricket Club & Emirates Old Trafford.

Dlouhodobý závazek k Velké Británii

Emirates poskytuje ve Spojeném království prvotřídní cestovní zážitky již více než 37 let. V současné době provozuje 131 letů týdně do Velké Británie a nabízí širokou síť destinací do Asie, Indického oceánu, na Blízký východ, do Afriky a Australasie.

Partnerství s Wimbledonem dále posiluje úzké vazby Emirates se Spojeným královstvím a potvrzuje závazek letecké společnosti k tomuto důležitému trhu.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: