12. března 2021
Kategorie: Geek

Aplikace, bez kterých se váš iPad neobejde

Tablet je skvělý nástroj pro práci i zábavu, má to však jeden háček. Musíte se s ním naučit pracovat a musíte pro něj umět vybrat ty správné aplikace. Máte-li však iPad, máte napůl vyhráno, v App Store najdete vše, co potřebujete, a váš tablet má navíc vychytaný a intuitivní operační systém.

Abyste dokázali potenciál svého iPadu využít naplno, neměly by v něm chybět tyhle aplikace:

Yelp

S více než 100 miliony recenzí restaurací, barů a dalších podniků je Yelp skvělá aplikace pro každého, kdo netráví celé dny v kanceláři a víkendy na chalupě. Pokud máte trošku dobrodružného ducha, rádi cestujete a poznáváte nová místa, Yelp si pravděpodobně zamilujete. V aplikaci navíc kromě přehledných informací najdete i možnost zarezervovat si stůl.

Microsoft Office

Apple sice nabízí alternativní kancelářský balíček iWork, ale přiznejme si na rovinu, že v téhle oblasti zkrátka Microsoft stále ještě dominuje. Téměř plnohodnotnou variantu MS Office můžete mít v iPadu zdarma, za některé pokročilé funkce je třeba si připlatit. Váš tablet pak svede víceméně totéž, co umí váš pracovní notebook.

Mint

Mint vám pomůže hlídat vaše výdaje a plánovat osobní, rodinný, a případně i firemní rozpočet, tedy pokud máte menší firmu. Pro větší byznys už se hodí jiné nástroje. S Mintem můžete snadno synchronizovat svůj bankovní účet, Mint pak získává data z výpisů a zařazuje všechny transakce do jednotlivých definovatelných kategorií. Upozorní vás také, pokud za něco utrácíte více, než jste měli v úmyslu.

FitBit

Pokud k iPadu máte ještě chytré hodinky nebo náramek, můžete prostřednictvím téhle aplikace sledovat své výkony, zdravotní stav nebo třeba kvalitu spánku. Aplikace samozřejmě nejlépe funguje s náramkem Fitbit, ale lze ji nastavit i na jiná zařízení. Fitbit vás také hlídá, abyste nebyli příliš líní, kontroluje váš jídelníček a dodržování pitného režimu.

Mezi další zajímavé aplikace pro váš iPad patří:

  • Duolingo
  • Google Translate
  • Adobe Lightroom CC
  • Apple GarageBand
Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: