22. prosince 2020
Kategorie: PR tipy

PlayStation 5 pod stromečkem? Nechte si zajít chuť, je beznadějně vyprodaný!

Možná budete mít štěstí a někdo, komu na vás opravdu záleží, stihl ulovit PlayStation 5 v rámci prvního předprodeje. Jinak máte smůlu, protože pátá generace fenomenální herní konzole byla vyprodána, a to nejen u nás, ale i ve světě. V rozhovoru pro ruskou tiskovou agenturu Tass to přiznal sám Jim Ryan – ředitel Sony Interactive Entertainment.

Ryan se k dostupnosti PS5 vyjádřil jasně a přímočaře. Prohlásil, že „absolutně všechno vyprodali“ a podotkl, že se Sony na zájem zákazníků připravoval mnohem důkladněji než při zahájení prodeje předchozí generace. Snaha gigantu však byla marná, čemuž do značné míry přispěla i pandemie koronaviru. Přípravy byly značně omezené a v některých továrnách museli komunikovat za velmi omezených podmínek. I tak se ale konzole dostala na trh včas, jenže v podstatně menším počtu, než jaký by poptávku uspokojil.

Ryan v rozhovoru odkryl, čím se zabýval celý letošní rok. Prakticky všechen čas zasvětil přesvědčování hráčského obecenstva o kvalitách nastupující generace PlayStationu – což se mu očividně povedlo. Slíbil, že Sony usilovně pracuje na tom, aby se na trh v dohledné době dostalo dostatečné množství kusů a hráči si přišli na své.

Čtvrtá generace konzole má stále co nabídnout

Pokud tušíte, že vám Ježíšek novou herní konzoli nenadělí, nezoufejte a zpříjemněte si čas hraním dobré hry na PS4. Letošek byl poměrně bohatý na povedené tituly a stoprocentně mezi nimi najdete ten pravý, se kterým prožijete koronavánoce v absolutní pohodě.

Pakliže vás odrazuje Cyberpunk 2077, který se údajně na PS4 příliš nevyvedl, vsaďte na dobrodružství Milese Moralese. Spider Man PS 4 je v jeho podání ještě zábavnější než předchozí díl. Anebo se ponořte do hraní klasiky v podobě GTA PS4 – pátý díl legendární akční adventury se těší rekordním prodejům navzdory svému stáří, což její kvality jen potvrzuje.


Trailer k Grand Theft Auto V na PS4


Trailer k Marvel’s Spider-Man na PS4

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: