22. října 2022
Kategorie: Motorista

KIA LEASE – Jaké výhody má operativní leasing pro firmy?

Financování nového vozu od jihokorejské automobilky KIA pomocí operativního leasingu přináší celou řadu výhod. Jednou z těch hlavních je skutečnost, že na pořízení auta pro vaši firmu nebudete potřebovat prakticky žádné počáteční finance – dokonce v rámci KIA LEASE není vyžadován vůbec žádný počáteční finanční příspěvek. V souvislosti s financemi určitě potěší i skutečnost, že všechny splátky jsou daňově uznatelnými náklady.

Pakliže tedy hledáte způsob financování vaší firemní flotily aut, tak operativní leasing KIA LEASE je tou nejsnazší a cenově nejvýhodnější cestou. Dále vám navíc odpadne i spousta starostí, které byste jinak museli řešit v souvislosti s běžným provozováním vašich firemních aut – od pojištění přes silniční daň až po běžný servis a technické kontroly. O všechny tyto nezbytnosti, jež s provozem auta bohužel souvisejí, se totiž postará leasingová společnost.

Jaké jsou další argumenty pro využití operativního leasingu?

Zkrátka operativní leasing pro firmy, respektive pomoc se správou vozového parku, jež je jeho neodmyslitelnou součástí, vám pomůže šetřit vaším časem, který můžete raději věnovat rozvoji vašeho podnikání. Nemluvě o tom, že díky operativnímu leasingu budete mít všechny výdaje spojené s provozem auta předem jasně dané – nečekají na vás tedy žádné nečekané výdaje.

Stejně tak s financemi souvisí i to, že vám může být jedno, kolik ztratí automobil na hodnotě během doby svého provozu. Auto totiž po skončení smlouvy jenom vrátíte zpět a vyberete si za něj nové.

Získáte tak garanci, že vy i vaši zaměstnanci budete moci vždy řídit nová a zcela bezpečná auta Kia. S financemi v neposlední řadě souvisí i vyšší přehlednost a jednoduchost, neboť všechny služby a výhody operativního leasingu platíte pouze v jedné jediné splátce na měsíční bázi.

Jaké vozy si můžete pořídit v rámci operativního leasingu?

Pakliže si navíc objednáte službu FULL-SERVICE LEASING, tak dokonce budete mít zajištěnu vždy i dálniční známku, nonstop asistenční služby či pojištění skel. Automobily KIA přitom můžete mít na operativní leasing v délce trvání od 6 do 60 měsíců. Mezi vůbec nejoblíbenější vozy KIA sjednávané na operativní leasing se pak řadí modely CEED a STONIC, a to i díky své cenové dostupnosti.

Vaše, respektive vaší firmy, totiž mohou být již za cenu startující kolem 5 tisíc korun měsíčně bez DPH. Avšak v nabídce pochopitelně nechybí ani firemní SUV vozy typu Kia Sorento a Kia Sportage. Myšleno je samozřejmě i na elektromobilitu – pokud tedy vaše firma smýšlí zeleně, tak vás určitě zaujmou nabídky na operativní leasing modelů KIA eNIRO a KIA EV6.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: